Την Παρασκευή 5 Νοεμβρίου, παρέδωσε στο σχολείο μας, το πρώτο από μια σειρά - απαραίτητων για την λειτουργία του σχολείου και την εκπαιδευτική διαδικασία - τεχνολογικών μηχανημάτων, ο Πρόεδρος της Σχολικής Επιτροπής κύριος Κουτσογιάννης Γιώργος.

Το σχολείο μας, έχοντας αρκετές ελλείψεις σε τεχνολογικό εξοπλισμό, προσβλέπει στην υποστήριξη και συνδρομή του Δήμου Καλλιθέας για την επάνδρωση της Σχολικής Μονάδας, προκειμένου αυτή να λειτουργεί απρόσκοπτα και αποτελεσματικά. Ο κύριος Κουτσογιάννης ανταποκρίθηκε άμεσα στο κάλεσμά μας και ήδη έχουμε παραλάβει δύο πολυμηχανήματα. Τον ευχαριστούμε και αναμένουμε - σε συνέχεια της άψογης συνεργασίας μας - την παραλαβή του αναγκαίου για την εκπαιδευτική κοινότητα, εξοπλισμού που εκκρεμεί.

paralavifotot.2

paralavifotot.4