Στο εργαστήρι του Αϊ Βασίλη (στο 9ο Δημοτικό Σχολείο Καλλιθέας) δουλεύουμε εντατικά…!!!

Τα  παιδιά, με την βοήθεια των δασκάλων τους και την συνδρομή της κυρίας Φωτεινής, εργάζονται αδιάλειπτα για το Χριστουγεννιάτικο bazaar του Συλλόγου Διδασκόντων με την αρωγή του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων!!!!

Και έπεται συνέχεια λοιπόν, καλό μήνα γιορτινό, χριστουγεννιάτικο, με αγάπη και ελπίδα στις καρδιές!!

Σας περιμένουμε την Πέμπτη 21 του μηνός και την Παρασκεύη 22 στις 13.15 με 14.00

Την Πέμπτη επίσης στις 11.30 θα γίνει η Χριστουγεννιάτικη γιορτή μας από τα τμήματα της Α΄και της Β’ Δημοτικού!!!

Στις 12.15 μέχρι 13.15 θα δοθούν οι Έλεγχοι  Προόδου!

Την Παρασκευή 22/12 θα γίνει ο Εκκλησιασμός των μαθητών και θα ακολουθήσει το πρωινό ωρολόγιο πρόγραμμα του σχολείου.

Στις 13.15 σας περιμένουμε και πάλι στο Χριστουγεννιάτικο μας bazaar, ενώ το ολοήμερο σχολείο θα λειτουργήσει κανονικά.

christ.23.1jpg

christ.23.2