ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΠΑΙΔΕΙΑΣ

ΠΡΟΣ: Σύλλογο Γονέων & Κηδεμόνων

9ου Δ.Σ. Καλλιθέας

ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΡΙΑ ΕΠΙΣΤΟΛΗ

Φτάνοντας στο τέλος της σχολικής χρονιάς, θα θέλαμε να ευχαριστήσουμε τα μέλη του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων για την πολύτιμη βοήθεια, την έμπρακτη συμπαράσταση και τη συνεργασία καθ’ όλη τη διάρκεια του έτους.

Συγκεκριμένα, ευχαριστούμε πολύ για την υλικοτεχνική υποστήριξη, μέσω της προσφοράς 5 cd-player κι ενός προτζέκτορα, που θα αποτελέσουν χρήσιμα διδακτικά εργαλεία και θα αξιοποιηθούν με τον καλύτερο δυνατό τρόπο.

Επίσης, θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε για τη σημαντική βοήθειά σας στην οργάνωση και την επιτυχή πραγματοποίηση των σχολικών εκδηλώσεων.

Τέλος, εξαιρετικά σημαντική ήταν η πρωτοβουλία εξωραϊσμού του προαύλιου χώρου και της εισόδου του σχολείου με τα υπέροχα ζωγραφισμένα γκράφιτι στους τοίχους.

Χαιρόμαστε που για άλλη μια χρονιά σας είχαμε πολύτιμους συμμάχους στο πλευρό μας και σας ευχόμαστε καλό καλοκαίρι

.

Με εκτίμηση

Ο ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΙΔ/ΝΤΩΝ                                                                    Η ΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑ ΤΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ