Συγκρότηση σε σώμα του Δ.Σ. του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων του 9ου Δημοτικού Σχολείου Καλλιθέας.

ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΓΟΝΕΩΝ – ΚΗΔΕΜΟΝΩΝ  9ου ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΔΗΜΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

1η ΣΥΝΕΔΡΙΑΣΗ Δ.Σ. ΕΤΟΥΣ 2023

Θέμα: Συγκρότηση σε σώμα του ΔΣ του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων του 9ου Δημοτικού Σχολείου Καλλιθέας

Στην Καλλιθέα σήμερα, 9 Ιανουαρίου 2023, και ώρα 19:00, πραγματοποιήθηκε στην αίθουσα εκδηλώσεων του 9ου Δημοτικού Σχολείου Καλλιθέας, συνεδρίαση των εκλεχθέντων μελών (τακτικών και αναπληρωματικών) όπως προέκυψαν από τις εκλογές της 22ης Δεκεμβρίου 2022 με σκοπό τη συγκρότηση του Διοικητικού Συμβουλίου σε σώμα.

Μετά από συζήτηση μεταξύ των λοιπών εκλεχθέντων μελών και ομόφωνη εκλογή, το ΔΣ συγκροτήθηκε σε σώμα ως ακολούθως:

1) Γκαβογιάννης Θάνος, Πρόεδρος

2) Κρανιώτη Βανεσα, Αντιπρόεδρος

3) Σαχτούρη Γεωργία, Γεν. Γραμματέας

4) Χατζηκωνσταντή Καλλιάννα, Αν γεν. Γραμματέας

5) Σακελλαράκη Βούλα, Ταμίας

6) Φραγκογίαννη Σούλα, Αναπληρώτρια Ταμίας

7) Μανιατάκη Καλυψω, Μέλος

8) Μπεσα Μούτσα,  Μέλος

Για το λόγο αυτό συντάχθηκε η παρούσα πράξη και υπογράφεται ως εξής:

Για το Δ.Σ. του Συλλόγου

Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ                                           Ο ΓΕΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ                                 ΤΑ ΜΕΛΗ