Στις 13 Οκτωβρίου 2021 ήταν η Παγκόσμια ημέρα μείωσης των φυσικών φαινομένων.

Oι μαθητές του Β´ 1 εργάστηκαν ομαδικά και κατασκεύασαν αφίσα, στα πλαίσια δράσεων των Εργαστηρίων Δεξιοτήτων. Στόχος τους ήταν να ενημερώσουν τους υπόλοιπους μαθητές του σχολείου για τα φυσικά φαινόμενα αλλά και να περάσουν το μήνυμα ότι είναι καθήκον τους να προστατεύουν τον εαυτό τους.τους.Στις 13 Οκτωβρίου 2021, Παγκόσμια ημέρα μείωσης των φυσικών φαινομένων, οι μαθητές του Β´ 1 εργάστηκαν ομαδικά και κατασκεύασαν αφίσα, στα πλαίσια δράσεων των Εργαστηρίων Δεξιοτήτων. Στόχος τους ήταν να ενημερώσουν τους υπόλοιπους μαθητές του σχολείου για φαινόμενα αλλά και να το μfisik.katastr.1ήνυμα ότι είναι καθήκον τους να προστατεύουν τον εαυτό τους.Στις 13 Οκτωβρίου 2021, Παγκόσμια ημέρα μείωσης των φυσικών φαινομένων, οι μαθητές του Β´ 1 εργάστηκαν ομαδικά και κατασκεύασαν αφίσα, στα πλαίσια δράσεων των Εργαστηρίων Δεξιοτήτων. Στόχος τους ήταν να ενημερώσουν τους υπόλοιπους μαθητές του σχολείου για τα φυσικά φαινόμενα αλλά και να περάσουν το μήνυμα ότι είναι καθήκον τους να προστατεύουν τον εαυτό τους.Στις 13 Οκτωβρίου 2021, Παγκόσμια ημέρα μείωσης των φυσικών φαινομένων, οι μαθητές του Β´ 1 εργάστηκαν ομαδικά και κατασκεύασαν αφίσα, στα πλαίσια δράσεων των Εργαστηρίων Δεξιοτήτων. Στόχος τους ήταν να ενημερώσουν τους υπόλοιπους μαθητές του σχολείου για τα φυσικά φαινόμενα αλλά και να περάσουν το μήνυμα ότι είναι καθήκον τους να προστατεύουν τον εαυτό τους.